Nasze POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne Artykuły Forum dyskusyjne Galerie Ogłoszenia 
Baza noclegowa   Baza gastronomiczna   Dyżury aptek   Rozkład jazdy autobusów   Plan miasta
Strona główna

Archiwum
Pisane w Bieszczadach
Szukaj w serwisie:
Redakcja

Kontakt

    Gazeta / moduły
    Serwis internetowy

    Baza noclegowa
 

[Nr 1/41] Siczka na koncercie w Warszawie

» Siczka na koncercie w Warszawie
Z tego co mi wiadomo Paweł miał powody by odejść z KSU i to poważne , może na ten temat autor tego artykułu powinienn zasiegnąc informacji u Pawła Prezo Tylko , a nie pisać głupoty , czyzby Siczka był nieomylny w swoich wypowiedziach czy poprostu w UD jest cenzura na prawdziwe informacje !!!!
Dodano 18 Lutego 2006 przez ~PWS

» Siczka na koncercie w Warszawie
Nie miej żalu do Autora tekstu, za to, że zanotował co Siczka powiedział, Autor nie może zweryfikować czy wypowiedziane słowa są prawdą, czy też nie, On jedynie notuje

Ps. Wiem o tym, że Paweł miał powody ... niebłache, które skłoniły Go do opuszczenia instytucji zwanej KSU.

Pozdrawiam!
Dodano 18 Lutego 2006 przez ~nazik

» Siczka na koncercie w Warszawie
Drogi Naziku !!! Żetelność dziennikarska polega na tym , że jeśli pisze się coś to należy , czerpać informacje nie tylko z jednego żródła . Pan Stebnicki zna Preza ( ma nawet do niego telefon ) ale ty też wiesz dobrze , że Stebnicki to kumpel Siczki , więc lepiej pisac bajki niz dociekać prawdy która jest bardzo niewygodna dla Siczki i AGI . Prawda zawsze boli !!!
Dodano 19 Lutego 2006 przez ~PWS

» Siczka na koncercie w Warszawie
No w zasadzie przyznam Ci rację do wspomnianej rzetelności i do "prawdy, która boli", co do reszty wstrzymam się od oceny i weryfikowania czyiś poczynań. Pozdrawiam!
Dodano 19 Lutego 2006 przez ~nazik

» Siczka na koncercie w Warszawie
Bardzo mi przykro, że mikroskopijna recenzja z warszawskiego koncertu wywołuje burzę co do zmian personalnych w zespole. Owszem znam Siczkę od zawsze, znam tez Pawła i ani mi sie śniło rozwikłać w tym materiale przyczyny zmian w zespole. Siczką powiedział, że odszedł i tak napisałem. Jeśli spłodzę jakiś większy materiał o tym co w KSU sie w tej chwili dzieje to będę rozmawiał z wszystkimi członkami zespołu. Proszę- tak na marginesie -więcej mysleć o muzyce niz o muzycznych transferach. Pozdrawiam Stebnicki i dziękuję za odwiedzenie stron Połonin
Dodano 20 Lutego 2006 przez ~autor

» Siczka na koncercie w Warszawie
Dlaczego w tej mikroskopijnej recenzji z warszawskiego koncertu nie znalazla sie informacja, ze byl on 'grany' z playbacku? Powiem wiecej, sama wypowiedz Siczki 'publicznosc spiewala razem z nami' sugeruje wystep na zywo co oczywiscie prawda nie jest. Blad autora czy celowa dezinformacja?
Dodano 20 Lutego 2006 przez ~gosc

» Siczka na koncercie w Warszawie
gościu- powiem tylko tyle - o jezu
Dodano 21 Lutego 2006 przez ~autor

» Siczka na koncercie w Warszawie
Dziekuje za rzeczowa odpowiedz.
Dodano 21 Lutego 2006 przez ~gosc

» Siczka na koncercie w Warszawie
Z playbacku 'grali' ... tego nie spodziewałbym się po nich, no ale cóż .. nie moja sprawa. Dla mnie KSU już dawno się wypaliło.
Dodano 21 Lutego 2006 przez ~nazik

» Siczka na koncercie w Warszawie
Panie Wiesławie mam do Pana wielki szacunek choćby za artykuł z Gazety Bieszczadzkiej pt. Odjazdowo i szałowo " , chodziły słuchy po necie jakis czas temu , ze ma Pan przygotowana do druku książkę o KSU - Czy to prawda ? i czy mozna spodziewać sie jej wydania !!! (jesli jest napisana )

Do Nazika , z tym wypaleniem KSU to masz racje jak dla mnie KSU istniało gdzieś do 1992-93 roku , teraz Siczka odcina tylko kupony . tylko jak długo tak można . Pozdrawiam całe Nasze Poloniny !!!
Dodano 21 Lutego 2006 przez ~PWS

» Siczka na koncercie w Warszawie
Książka jest przygotowana, kończy się na ubiegłym roku, czyli przed odejściem Pawła- Prezo. Problem jest jak zwykle prozaiczny brak pieniędzy na jej druk. W ubiegłym roku z pomocą sponsorów wydałem płytę Teraz Ustrzyki, w ty roku ukaże się zapewne książka. Proszę mi wierzyć, że są to niezwykle kosztowne zabawy, a sprzedaż nie pokrywa kosztów wydania.Co do wypalenia twórczego Siczki, to ja osobiście jestem zupełnie innego zdania. Wystarczy posłuchać po prostu ostatniej płyty, a przynajmniej niektórych kawałków.
Dodano 22 Lutego 2006 przez ~autor

» Siczka na koncercie w Warszawie
To czy KSU się wypaliło, czy też nie jest tylko i wyłącznie indywidualnym odczuciem, więc nie podlega to dyskusji tak jak i kwestia gustu. Ps. nazik pisze się z małego "n" - tak na przyszłość.
Dodano 22 Lutego 2006 przez ~nazik

» Siczka na koncercie w Warszawie
A może dobrym sposobem na wydanie książki o KSU była by subskrypcja - chetnie wcześniej bym wpłacił kasę , na ksiązke moge poczekać !!! Moze to jest spsób na problemy finansowe ?
Dodano 22 Lutego 2006 przez ~PWS

» Siczka na koncercie w Warszawie
Może to faktycznie jest jakiś sposób
Dodano 22 Lutego 2006 przez ~autor

» Siczka na koncercie w Warszawie
Panie Wiesławie, dziękujuę za fajne artykuły, oby więcej takich i czekam na ksiązkę i mam nadzieję, że znajdzie sie jakiś sposób na zdobycie funduszy na jeje wydanie.

Co do odejścia Preza, prawda jest niewygodna dla siczki i przykre jest, że taki uczciwy człowiek, za jakiego Go miałem i mam, boi się prawdy nieywgodnej dla siebie i opowiada dziwne historie, w które niewielu wierzy. Ale nie mam pretensji raczej do Autora o nierozwijanie tego trmatu, bo artykuł był o czym innym, co nie zmienia faktu, że warto by się tą sprawą zająć.

KSU grało na WOŚP 3 koncerty - w Studiu 2 na żywo, w jakims centrum handlowym na żywo i pod Pałacem Kultury z playbacku. wypowiedzi siczxki "publika śpiewała razem z nami" odnosiły się do występu w Studiu 2, takie przynajmniej odniosłem wrażenie, jeśli umiem czytać ze zrozumieniem.

Czy KSU się wypaliło, moim zdaniem nadal mają potencjał, ale zbyt intensywne trqsy i ciągłe zmiany składu wpływaja negatywnie.

Zapraszam, jesli można, na forum.rockmagazyn.com na forum KSU.
Pozdrawiam!
Nikodem
Dodano 23 Lutego 2006 przez ~Nikodem15

» Siczka na koncercie w Warszawie
Tylko jeśli w książce mają być tylko przedstawione fakty jakie Siczka mówi ludziom no to nie będzi eobiektywna książka o KSU .Panie Wiśku pproszę więcej obiektywizmu a nie ,polityki E.O.
No ostatnia plyta to przedewszystkim dzieło Kidawy i przedewszystkim promocji albumu a nie ......
Dodano 24 Lutego 2006 przez ~bogocz

» Siczka na koncercie w Warszawie
Ostatnia płyta jest zrobiona tylko przez Siczkę i Kidawę.
Dodano 24 Lutego 2006 przez ~Nikodem15

» Siczka na koncercie w Warszawie
I ponoc przy ostatniej płycie łapska maczał niejaki Nikodem .!!! Siczka na ostaniej płycie tylko zaspiewał !!!
Dodano 25 Lutego 2006 przez ~PWS

» Siczka na koncercie w Warszawie
A skąd wiesz, że na gitarze nie zagrał? Chyba w lipcu 2004 nie miał złamanje ręki. Zresztą wiadomo, że od Moich Bieszczad większość gitar nagrywa Jasiu, ale nie tylko on.
Dodano 26 Lutego 2006 przez ~Nikodem15Imi
E-mail
Temat
Tre
Przepisz kod:

 

Ustrzyki Dolne
© 2003-2012 Nasze Pooniny - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne

Wykonanie i administracja strony: JWK WebStudio